0
FB Infolinia: 32 356 75 80, mail: sklep@4turbo.pl
Język:
polski
English
0

Twój koszyk jest pusty.

Producenci

O 4turbo

Jesteśmy firmą działającą na rynku motoryzacyjnym od 2005 roku. Zajmujemy się sprzedażą części samochodowych, strojeniem silników zarówno seryjnych jak i wyczynowych oraz doradztwem technicznym dla zawodników. Od początku naszej działalności największy nacisk kładziemy na rozwój jakości świadczonych przez nas usług. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży oferujemy rozwiązania, które naprawdę działają i są przetestowane przez nas lub naszych partnerów w sporcie i na ulicy. Nie wybieraj półśrodków – pracuj z najlepszymi na rynku i dołącz do grona naszych zadowolonych partnerów i klientów.

Jesteśmy niezależnym importerem części oryginalnych Subaru, Nissan i Mitsubishi (Lancer EVO) oraz części przeznaczonych do sportu jak i części performance do tuningu. Od wielu lat ściśle współpracujemy z kilkoma sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić szybki termin realizacji, konkurencyjne ceny oraz fachowe doradztwo. W naszej działalności handlowej skupiamy się na współpracy ze sklepami, hurtowniami oraz warsztatami samochodowymi, a także zawodnikami, jednak każdy klient indywidualny może liczyć na to, że zostanie obsłużony z taką samą troską i zaangażowaniem.

Posiadamy bardzo duży asortyment części dostępnych „od ręki” gotowy do wysyłki tego samego dnia. Co więcej nasze stany magazynowe online są realne i każdy klient może sprawdzić dostępność danej części w czasie rzeczywistym.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom i potrzebom naszych klientów od 2018 roku włączyliśmy do sprzedaży części performance naszych wszystkich dostępnych producentów do innych marek samochodowych. Pragniemy w tym miejscu zauważyć, że jesteśmy wyłącznymi dealerami w Polsce takich producentów jak:

 

Dodatkowo jesteśmy dealerami innych znanych producentów:

W latach 2005-2017 prowadziliśmy serwis samochodowy specjalizujący się w obsłudze samochodów marki Subaru i Lancer EVO. Każdy użytkownik tych wyjątkowych samochodów, który miał okazje korzystać z naszych usług z pewnością zwrócił uwagę na rzetelność i fachowe podejście do każdego przypadku. Dodatkowo w latach 2005-2014 przygotowywaliśmy samochody do różnego rodzaju imprez sportowych - od amatorskich KJS do profesjonalnych rajdów, czy wyścigów. Byliśmy czynnie zaangażowani w działalność sportową w kraju na najwyższym poziomie, z obsługą na zawodach sportowych włącznie. Wspierani lub obsługiwani przez nas zawodnicy zdobywali wielokrotnie najwyższe miejsca na podium w kraju jak i za granicą – zachęcamy do odwiedzenia zakładki Motorsport. Działalność naszego serwisu jest aktualnie zawieszona.

Właścicieli Subaru i Lancer’a EVO zapraszamy serdecznie na hamownię podwoziową 4x4, dzięki której możliwe jest zmierzenie aktualnej moc i momentu obrotowego samochodu. Poza pomiarami zajmujemy się również strojeniem silników i przygotowaniem elektroniki do motorsportu. Doświadczenie zebrane przez lata (WRC, DAKAR, ERC, EHC, RSMP, GSMP etc.) pozwala nam na przeprowadzenie modyfikacji na najwyższym światowym poziomie. Pracujemy na seryjnych sterownikach Subaru po 2001 roku oraz seryjnych sterownikach Mitsubishi. Dodatkowo jesteśmy dealerem i wspieramy sterowniki produkowane przez brytyjską firmę Cosworth – Pectel ECU. Sterownik Pectel obsługujemy w każdej aplikacji przygotowanej do sportu.

Więcej informacji dostępnych jest w zakładce – Hamownia.

4turbo – inspired by competition 2005-2019.

Data aktualizacji: 2020-05-25 17:58:00