0
FB Infolinia: 32 356 75 80, mail: sklep@4turbo.pl
Język:
polski
English
0

Twój koszyk jest pusty.

Producenci

Powrót

Ferodo Premier front brake pads for Impreza NA 03- /Forester NA 03- /WRX08- /BRZ
Real photo

Producent: Ferodo Racing
Ferodo Racing

Cena netto 142,28 PLN Cena brutto 175,00 PLN

Powiadom mnie o dostępności

W magazynie: Zapytaj o dostępnośćZapytaj o dostępność

Opis

Ferodo Premier Klocki oparte na tej mieszance są wybierane przez wiodących producentów pojazdów, takich jak Fiat, Ford, Renault i Volkswagen. Klocki hamulcowe Ferodo premier zapewniają jakość hamowania na poziomie wyposażenia fabrycznego (OE).

Specjalnie opracowane dla producentów OE i bezpośrednio dostępne na rynku części zamiennych, zapewniają bezpieczne i niezawodne hamowanie – za każdym razem.

Nasza subiektywna opinia:
-zastosowanie miejskie, spokojna jazda,
-nie pylą
-nie piszczą,
-norma
lny proces zużycia tarczy i klocka,
-nie wymagają rozgrzewania.

Rozsądnie dbaj o swój samochód


Każdy z nas zna zapewne takiego kierowcę, który twierdzi, że skoro jego auto doskonale sprawuje się teraz, to również za kilka(naście) lat będzie działało tak samo dobrze. Jest to jak najbardziej możliwe, ale pod warunkiem, że właściciel pojazdu należycie zechce o niego zadbać, co już nie jest, niestety, tak powszechnym zjawiskiem. Niektórym wydaje się, że cykliczny przegląd załatwi sprawę, zapominając przy tym, że zdecydowanie warto co jakiś czas nadszarpnąć nieco domowy budżet i zainwestować w nowe części. A już na pewno opłaci nam się zakup klocków samochodowych, których sprawność wpływa na skuteczność hamowania samochodu. Nierozsądni kierowcy liczą na szczęście i beztrosko przemierzają kolejne kilometry w myśl zasady: jakoś to będzie. Rozsądni natomiast wybierają nowe podzespoły, zwiększając tym samym własne bezpieczeństwo (oraz innych uczestników ruchu drogowego), a przy okazji również komfort jazdy. Jeżeli zaliczasz się do drugiej z wyżej wymienionych grup, na pewno zainteresuje Cię oferta 4 Turbo.


Wiele atutów przy jednoczesnym braku wad


Klocki hamulcowe Ferodo Premier przednie do wykorzystania głównie w samochodach Subaru chętnie wybierane są też przez posiadaczy innych marek, m.in. Fiata, Forda, Renault oraz Volkswagena. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ zapewniają wysoką jakość hamowania, na poziomie wyposażenia fabrycznego (OE). Specjalistyczna mieszanka posiada szereg atutów. Pierwszym jest fakt, iż klocki Ferodo Premier sprawdzą się zarówno w samochodach sportowych=usportowionych, jak i tych przeznaczonych do spokojnej jazdy po mieście. Za drugą zaletę oferowanego produktu uznać należy niegenerowanie substancji pylących, co korzystnie wpływa na środowisko. Ponadto klocki nie wytwarzają charakterystycznego piskliwego dźwięku, co bywa niekiedy irytujące w trakcie jazdy, a także zaczynają działać praktycznie od razu, bez konieczności ich wcześniejszego rozgrzewania. Niezaprzeczalnym plusem opisywanego artykułu jest także jego cena, która wynosi jedyne 175 złotych.

Cechy towaru

Cena netto 142,28 PLN

Podatek VAT 23%

Cena brutto 175,00 PLN

Strona producenta www.ferodoracing.com