0
FB Infolinia: 32 356 75 80, mail: sklep@4turbo.pl
Język:
polski
English
0

Twój koszyk jest pusty.

Producenci

Powrót

Racelogic DriftBox - RLDB01

Producent: Racelogic | Experts in Data Logging, Video and GPS Simulation
Racelogic | Experts in Data Logging, Video and GPS Simulation

Cena netto 2 375,61 PLN Cena brutto 2 922,00 PLN

Powiadom mnie o dostępności

W magazynie: Zapytaj o dostępnośćZapytaj o dostępność

Dostępność: Do 7 dniDo 7 dni

Opis

DriftBox jest idealnym narzędziem dla wszystkich pragnących dokładnie zmierzyć osiągi samochodu lub kierowcy. Wystarczy spojrzeć, co czołowe magazyny motoryzacyjne z Polski i ze świata piszą na jego temat. 

Za skromną cenę otrzymacie Państwo więcej funkcji niż w jakimkolwiek innym systemie pomiarowym dostępnym obecnie na rynku - nawet porównując z urządzeniami których cena wielokrotnie przekracza cenę DriftBox'a. 

DriftBox oparty jest o VBOX firmy Racelogic. VBOX jest używany przez praktycznie wszystkich producentów z branży samochodowej jako narzędzie do testów i doskonalenia ich produktów. Dotyczy to zarówno producentów samochodów, jak i poszczególnych ich podzespołów, poczynając od silników, a na oponach kończąc. 

Firmy takie jak Ford, GM, BMW, Porsche, Ferrari, Goodyear i Michelin, wszystkie wykorzystują VBOX w czasie testów swoich produktów. DriftBox stanowi kombinację czterech produktów: 

 • Analizator driftu 
 • Miernik osiągów auta 
 • Miernik okrążeń 
 • Rejestrator danych

 

Urządzenie rejestruje wartości mierzonych parametrów z częstotliwością 10 Hz i zapisuje je na karcie SD co pozwala na analizę danych np. po zakończeniu treningu.

 

W podstawowym zestawie znajdują się:

 • Urządzenie DriftBox
 • Mocowanie do szyby z przyssawkami
 • Zasilacz z wtykiem do gniazda zapalniczki
 • Zasilacz sieciowy
 • Kabel USB
 • Karta SD wraz z oprogramowaniem i instrukcją obsługi

 

Dostępne dodatkowe akcesoria:

 • Zewnętrzny antena GPS
 • Moduł do podłączenia dodatkowych sygnałów np. prędkości obrotowej silnika

 

Więcej informacji jest dostępne na stronie producenta.

 

 

Driftbox określi Twoje wyniki


Drift jest jedną z najbardziej popularnych i efektownych zarazem technik prowadzenia samochodu sportowego. Utrzymywanie go w kontrolowanym poślizgu to trudna do wykonania czynność, ale gdy zdołamy ją opanować, potrafi zwiększyć odczuwaną podczas popisów na torze adrenalinę. W ulepszaniu naszej techniki na pewno przyda się skorzystanie z najnowszych technologii. Zaliczyć do nich można bez wątpienia wyprodukowanie specjalnego urządzenia, które służy drifterom do szczegółowej analizy ich poślizgów. Driftbox, bo o nim mowa, to niewielki gadżet pozwalający zmierzyć kierowcy m.in. kąt oraz prędkość ślizgu oraz czas pokonywania kolejnych odcinków na torze. Może być również wykorzystywany jako rejestrator przejechanych okrążeń i wirtualna hamowania. Przy połączeniu go z Micro Input Module jest również w stanie określać, ile obrotów w danym czasie wykonał silnik naszego pojazdu. Oferowany produkt jest powszechnie wykorzystywany podczas różnego rodzaju zawodów sportowych, ponieważ dzięki niemu można bez problem uzyskać realne wyniki.

 

Idealny gadżet dla dużych chłopców

 

Mężczyźni są często nazywani dużymi chłopcami uwielbiającymi różnego rodzaju gadżety, dlatego to głównie z myślą o nich powstał Driftbox. Urządzenie swoim wyglądem przypomina GPS i, podobnie do niego, powinno znajdować się niedaleko kierownicy, by móc jak najwierniej określić parametry wykonywanego driftu. Produkt jest bardzo prosty w obsłudze, ponieważ posiada tylko kilka przycisków, których przeznaczenie jesteśmy zapamiętać w mgnieniu oka. Na niewielkim ekranie wyświetlane są osiągane wyniki, a odczytać je można nawet po zmroku dzięki podświetleniu. Driftbox używany bywa nie tylko w trakcie wykonywania ślizgu, ale również przy produkcji samochodów sportowych. To dzięki jego pomiarom mechanicy wiedzą, co można uczynić, by dana maszyna sprawowała się jeszcze lepiej. Urządzenie posiada wejście USB, dzięki czemu można łatwo i szybko połączyć je z komputerem, by przetransportować interesujące nas dane.

Cechy towaru

Cena netto 2 375,61 PLN

Podatek VAT 23%

Cena brutto 2 922,00 PLN

Waga 0,500 kg

Strona producenta www.racelogic.co.uk/