FB Infolinia: 32 356 75 80, mail: sklep@4turbo.pl
Język:
polski
English
0

Twój koszyk jest pusty.

0

Producenci

Korek spustowy oleju Mishimoto M16 x 1.5 Subaru BRZ, Toyota GT86, magnetyczny - MMODP-1615B
Korek spustowy oleju Mishimoto M16 x 1.5 Subaru BRZ, Toyota GT86, magnetyczny - MMODP-1615B Korek spustowy oleju Mishimoto M16 x 1.5 Subaru BRZ, Toyota GT86, magnetyczny - MMODP-1615B
Nowość

Producent: Mishimoto™ - Aluminum Radiator, Performance Radiator, Intercooler Specialist
Mishimoto™ - Aluminum Radiator, Performance Radiator, Intercooler Specialist

Cena brutto 71,93 PLN Cena netto 58,48 PLN

Powiadom mnie o dostępności

W magazynie: Zapytaj o dostępnośćZapytaj o dostępność

Opis

Magnetyczny korek spustowy oleju produkcji Mishimoto dedykowany do Subaru BRZ i Toyota GT86. Rozmiar gwintu: M16 x 1.5.

Cechy produktu:

  • Aluminiowa konstrukcja (6061),
  • Zawiera magnes neodymowy,
  • Redukuje opiłki, drobinki metalu w silniku,
  • Wydłuża żywotność silnika,
  • Zestaw zawiera uszczelkę.


Więcej informacji jest dostępne na stronie Mishimoto
.

Zainwestuj w korek, by uniknąć kłopotów

Korek spustu oleju to niewielki element, który posiada jednak duże znaczenie, ponieważ jeśli nie zostanie odpowiednio mocno dokręcony, olej może zacząć wyciekać z silnika. To z kolei przekłada się na wzrost zagrożenia nie tylko dla nas, ale również innych kierowców oraz prowadzonych przez nich aut. Powstawanie dużych plam na drodze może sprawić, że któryś z jadących za nami pojazdów wpadnie w poślizg i ulegnie wypadkowi. Kto wówczas zostanie obarczony winą za stworzenie takiej sytuacji? Oczywiście my. Aby więc temu zapobiec, warto zwrócić uwagę na stan korka, który dość często ulega awariom. Najczęstszą tego przyczyną jest jego uszkodzona podkładka, dlatego jak najszybciej część należy wymienić na nową. 4 Turbo oferuje swoim klientom magnetyczny korek marki Mishimoto przeznaczony do montażu w silnikach samochodów Subaru BRZ oraz Toyota GT86. Oferowany produkt kosztuje tylko 71,93 zł. Jego zakup może znacznie przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa naszego oraz innych kierowców, a także pozwolić uniknąć nam kłopotów.

Mishimoto gwarantuje jakość produktu oraz precyzję jego wykonania


Wspomniany wyżej model korka, który w znajduje się w asortymencie 4 Turbo, posiada aluminiową, wyjątkowo trwałą konstrukcję. Ponadto zawiera magnes neodymowy charakteryzujący się bardzo dużą siłą przyciągania, a co za tym idzie – jest trudny do odkręcenia. Jego zastosowanie pozwala zredukować ilość opiłków oraz drobinek metalu, które mogą uszkodzić silnik i narazić nas na kolejny zbędny wydatek. Użycie korka wydłuża żywotność najważniejszej części samochodu, podnosząc jednocześnie jakość jej działania. 4 Turbo do zestawu dołącza również uszczelkę mogącą przydać się w przyszłości. Jak już było wspomniane, korek wykonany został przez Mishimoto – japońską firmę zajmującą się produkcją różnego rodzaju części samochodowych. Pracownicy azjatyckiego koncernu doskonale wiedzą, na czym polega ich praca, dlatego powstające za ich sprawą artykuły zawsze charakteryzuje wielka jakość i precyzja wykonania.

Cechy towaru

Cena netto 58,48 PLN

Podatek VAT 23%

Cena brutto 71,93 PLN

Waga 0,005 kg

Strona producenta mishimoto.com